Kúpiť dámske bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
dámskych bicyklov


Dámsky bicykel  >  Zapojte sa do systému zdieľaných bicyklov a kolobežiek

Zapojte sa do systému zdieľaných bicyklov a kolobežiek

Už v 6 mestách Českej republiky funguje systém zdieľaných bicyklov a napríklad v Brne aj kolobežiek. Ak ste členom, len na ne nasadnete a idete tam, kam práve potrebujete.

Nemusíte sa starať ani o technický stav bicyklov a kolobežiek, ani mať obavy z ich straty. Vďaka bikesharingu jazdíte po meste s úsmevom a bez starostí.

Ako to funguje?

Jazdíte, ako by bicykel či kolobežka bola vaša. V mobilnej alebo webovej aplikácii (príp. s pomocou SMS) vyhľadáte najbližšie rebicykel či rekolobežku, kódom odomknete zámok a vyrazíte. V cieli dopravný prostriedok bezpečne zamknete a označíte ho na mape aplikácie ako vrátený.

Hlavné výhody zdieľania bicyklov a kolobežiek:

  • ekologická doprava
  • úspory za posilňovňu
  • zdravotné prínosy jazdy
  • úspory za lístky
  • poznávanie nových miest
  • bez dopravnej zápchy či výluky
  • využitie aj v iných mestách
  • podklady pre plánovanie trás

Dámske bicykle (mestské) sú praktické, špecifické zníženým rámom a upravenou geometriou pre ľahšiu jazdu.

V Bratislave funguje systém zdieľania bicyklov pod názvom White Bikes, alebo Biele bicykle. Základné informácie poskytuje web Cyklokoalicia.sk.


 

 

Zdieľajte článokOdporúčame dámske bicykle


Ďalšie novinky

Dámsky bicykel do mesta

Dámsky bicykel do mesta charakterizuje rám s jednou trubkou, ktorý umožňuje jednoduché nasadanie aj menej pohyblivým osobám, a celková konštrukcia prispôsobená ženskej postave. A samozrejme k nemu patrí aj atraktívny dizajn.

Dámsky horský bicykel

Kvalitný dámsky horský bicykel je prispôsobený ženskej postave. Ľahko sa ovláda, je spoľahlivý, bezpečný a tiež krásny. Milé dámy, právom majte na svoj nový horský bicykel vysoké nároky. Len tak vás bude terénna jazda tešiť!

Pozvanie na bicykel do Jeseníkov

Pozývame vás na Rychlebské stezky do Jeseníkov, na zábavné jazdy na horskom bicykli v tesnom kontakte s prírodou. Začiatok aj koniec je v obci Černá Voda.

Dámske bicykle z výpredaja môžu byť aj za polovičnú cenu

Stačí, aby mal dámsky bicykel drobnú chybu, pričom je 100% funkčný, a už sa zlacňuje o desiatky percent. Niekedy aj takmer na polovicu pôvodnej ceny. A môže to byť napríklad značkový bicykel z minulej sezóny. Koho by nelákal tak výhodný nákup? Je však dôveryhodný?

všetky novinky