Kúpiť dámske bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
dámskych bicyklov


Dámsky bicykel  >  Dámsky bicykel do mesta

Dámsky bicykel do mesta

Dámsky bicykel do mesta charakterizuje rám s jednou trubkou, ktorý umožňuje jednoduché nasadanie aj menej pohyblivým osobám, a celková konštrukcia prispôsobená ženskej postave. A samozrejme k nemu patrí aj atraktívny dizajn.

Mestská cyklistika sa nebývalo rozvíja a spolu s ňou aj ponuka mestských bicyklov, ktoré sú pohodlnejšie ako horské a trekové bicykle. Najmä ľudia s boľavou chrbticou si ich pochvaľujú, pretože na nich idú vzpriamene. Mestský bicykel tak využijete nielen na ulici, keď sa ponáhľate, ale aj pre voľnočasové aktivity.

Veľký boom zažívajú tiež retrokola s prútenými košíkmi. V Londýne či Amsterdame sa dajú automaticky požičať priamo zo stojanov, a aj v našich mestách sú bicykle stále dostupnejšie, pričom sa im prispôsobuje infraštruktúra. A to je dobre, pretože cestovať s mestskými bicyklami je radosť.

Nový dámsky bicykel na nákupy či neďalekú záhradku

Prezrite si dámsky bicykel do mesta DHS Cruiser, model 2016. Možno to bude láska na prvý pohľad! Z technických vlastností menujme účinné brzdy (prednú čeľusťovú a zadnú nábojovú), 3 rýchlosti, otočné radenie, bohatú bezpečnostnú výbavu a pohodlné sedlo. Na tomto krásnom bicykli si ľahko zájdete na nákupy či neďalekú záhradku.

Na mestské komunikácie je vynikajúci aj dámsky bicykel Kellys, takisto model z tohto roku. Jeho konštruktéri sa zamerali na pohodlný vzpriamený posed.

Mestský bicykel je často nevyhnutný aj pre dámy skôr narodené, ktoré nejazdia, alebo už nemôžu jazdiť autom. Zvážte, či by ho využila vaša mamička či babička, Vianoce sa blížia a dámsky bicykel do mesta je užitočný, cenovo dostupný darček.

Vyobrazený model kúpite v ružovej, bielej, žltej alebo modrej farbe, v e-shope s radom sprievodných služieb a všetkými zárukami.

A na záver tip pre šetrných: ak netrváte na najnovšom modeli, rozhliadnite sa po rok starých dámskych bicykloch do mesta. Určite vás nadchne cena nižšia o 50 i viac percent!

Zdieľajte článokOdporúčame dámske bicykle


Ďalšie novinky

Dámsky bicykel do mesta

Dámsky bicykel do mesta charakterizuje rám s jednou trubkou, ktorý umožňuje jednoduché nasadanie aj menej pohyblivým osobám, a celková konštrukcia prispôsobená ženskej postave. A samozrejme k nemu patrí aj atraktívny dizajn.

Dámsky horský bicykel

Kvalitný dámsky horský bicykel je prispôsobený ženskej postave. Ľahko sa ovláda, je spoľahlivý, bezpečný a tiež krásny. Milé dámy, právom majte na svoj nový horský bicykel vysoké nároky. Len tak vás bude terénna jazda tešiť!

Pozvanie na bicykel do Jeseníkov

Pozývame vás na Rychlebské stezky do Jeseníkov, na zábavné jazdy na horskom bicykli v tesnom kontakte s prírodou. Začiatok aj koniec je v obci Černá Voda.

Dámske bicykle z výpredaja môžu byť aj za polovičnú cenu

Stačí, aby mal dámsky bicykel drobnú chybu, pričom je 100% funkčný, a už sa zlacňuje o desiatky percent. Niekedy aj takmer na polovicu pôvodnej ceny. A môže to byť napríklad značkový bicykel z minulej sezóny. Koho by nelákal tak výhodný nákup? Je však dôveryhodný?

všetky novinky