Kúpiť dámske bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
dámskych bicyklov


Dámsky bicykel  >  Ako vybrať dámsky bicykel?

Ako vybrať dámsky bicykel?

Pri výbere bicykla sa riaďte nasledujúcimi odporúčaniami od profesionálnych predajcov.

  • ujasnite si, na akom teréne chcete najviac jazdiť
  • ak chcete jazdiť len sviatočne, nemusíte investovať do všetkých vychytávok, ktorými sú dnešné špičkové bicykle vybavené
  • od Vašich požiadaviek sa odvíja typ bicykla, veľkosť a materiál rámu a samozrejme výsledná cena

Bicykel dnes môžete bez obáv kúpiť v e-shope. Zvolený typ, kvalita a cena odráža predpokladaný počet najazdených kilometrov ročne a štýl jazdy (rekreačný, profi).

Parametre bicyklov

Podľa čoho dámske bicykle vyberáme?

  • sada komponentov (osadenie kolesa) - patria do nich brzdy, predstavce, pedále, prevody, kľučky ... Čím kvalitnejšie komponenty, tým vyššia cena, ale predovšetkým životnosť, nastaviteľnosť, spoľahlivosť. Lepšie sú komponenty rovnakej úrovne a od jedného výrobcu. U lacných modelov sa používajú lisované plasty, u drahších karbón, alebo titán.
  • materiály rámu - najviac sa používa hliník, karbón, alebo Hi-Ten oceľ. Karbón je najľahší, veľmi pevný; oceľ je pružná (narozdiel od tuhého hliníka)
  • samozrejmosťou je nastaviteľné sedlo
  • veľkosť rámu - udáva sa v palcoch a je to vzdialenosť medzi stredovou osou a koncom sedlovej trubky rámu; veľkosť rámu sa úmerne zvyšuje s výškou cyklistov, tabuľku nájdete v dobrých e-shopoch

Vyberte si dámsky bicykel v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame dámske bicykle


Novinky

Dámsky bicykel do mesta

Dámsky bicykel do mesta charakterizuje rám s jednou trubkou, ktorý umožňuje jednoduché nasadanie aj menej pohyblivým osobám, a celková konštrukcia prispôsobená ženskej postave. A samozrejme k nemu patrí aj atraktívny dizajn.

Dámsky horský bicykel

Kvalitný dámsky horský bicykel je prispôsobený ženskej postave. Ľahko sa ovláda, je spoľahlivý, bezpečný a tiež krásny. Milé dámy, právom majte na svoj nový horský bicykel vysoké nároky. Len tak vás bude terénna jazda tešiť!

Pozvanie na bicykel do Jeseníkov

Pozývame vás na Rychlebské stezky do Jeseníkov, na zábavné jazdy na horskom bicykli v tesnom kontakte s prírodou. Začiatok aj koniec je v obci Černá Voda.

Dámske bicykle z výpredaja môžu byť aj za polovičnú cenu

Stačí, aby mal dámsky bicykel drobnú chybu, pričom je 100% funkčný, a už sa zlacňuje o desiatky percent. Niekedy aj takmer na polovicu pôvodnej ceny. A môže to byť napríklad značkový bicykel z minulej sezóny. Koho by nelákal tak výhodný nákup? Je však dôveryhodný?

všetky novinky